Bize Ulaşın

Gönderinizi hava, kara veya deniz yoluyla mı taşımak istiyorsunuz? Yoksa kendi işiniz için özel bir nakliye hizmeti mi istiyorsunuz? Veya büyük projeler için gelişmiş lojistik çözümler istiyorsunuz? Veya hizmetimizle ilgili herhangi bir sorunuz veya yorumunuz var mı? Şirketimiz ve size sunabileceğimiz fırsatlar ile ilgileniyor musunuz?  Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizinle konuşmaktan her zaman mutluluk duyarız.

Şirket hakkında

Bir sorunuz mu var?

Çok kolay. Sadece müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin ve göndermek istediğinizmalları onlara bildirin. Tüm sorularına ve sana açık olmayan şeylere cevap verecekler.

Nakliye bedeli, cins ve ağırlığına göre taşımak istediğiniz farklı mallara bağlıdır. Göndermek istediğiniz ülkeye ve seçilen gönderim yöntemine ek olarak.

Bu nedenle, bize doğru maliyetin verilebilmesi için gönderiniz için gerekli tüm bilgileri bize bildirmeniz gerekir.

Mallarınızı hazırladıktan ve gönderdikten hemen sonra size bir takip numarası verilecektir. Bu sayede gönderinizin detaylarını görebilir ve durumunu takip edebilirsiniz.

 Hacimsel ağırlık (Kutunuzun yüksekliği X Genişlik X Yükseklik) / 5000

Bu hesaplanır ve bazen bu rakamın miktarı ağırlığından büyük olduğu durumlarda, uluslararası nakliye şirketlerinin maliyeti buna göre hesaplanır, çünkü koli bu durumda uçakta çok fazla yer kaplar.

Çağrı Merkezimiz

0212-625-4724 08502202135

Whatsapp

+905322854521

Merkez Ofisimiz

 Perpa Commercial Center  B block, Floor:13 , No.2322  Istanbul, TR 

Email Adresimiz

info@farship.net

Bizi Takip Edin

شكراً لك لقد تم إستلام طلبك

سيتم مراسلتك عبر بريدك الإلكتروني الذي ادخلته ، نرجوا تفقده بين الحين والاخر