Lojistik nakliye Türkiye'den dünyadaki tüm ülkelere

Lojistik hizmetleri ile çeşitli hizmetleri, size uygun olanı seçin!

Sipariş ve kargo ihtiyaçlarınız ile birlikte formu doldurun, size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Lojistik nakliye hizmetleri

Lojistik nakliye hizmetleri havayolu, karayolu ve denizyolu nakliye hizmetlerinden farklılık gösterir. Buradaki bilgileri okuyarak sizin için neyin işe yaradığını bulabilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size uygun olan hizmeti seçeceğiz

Denizyolu taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı, ağır ekipman ve büyük ticari siparişler gibi ağır gönderiler için uygundur. Zamanı önemli bir sevkiyat noktası teşkil etmeyenler için uygundur.

الشحن اللوجستي البحري

Nakliye hizmetlerinin türleri

Bir vericinin altında 20 ft veya 40 ft’lik bir konteyner tamamen kullanılır ve toplam boyuttan olayı fiyatlar düşüktür. Bu servis size uygun mudur? Mükemmel Şimdi gönderiniz için fiyat teklifi alın 

Varış yeri için hedeflenen malları birleştirmek için tek bir konteyner paylaşan farklı nakliye acenteleri vardır. Uygun maliyetli bir yöntemdir.

Bu nakliye türü size uygun mu? Harika Hemen gönderiniz için fiyat teklifi alın!

الشحن اللوجستي البري

Karayolu taşımacılığı

Karayolu taşımacılığı, farklı ağırlık ve ebattaki tüm gönderiler için uygundur. Asfalt yol varsa, bu araçlarımızın geldiği anlamına gelir.

Karayolu taşımacılığı hizmet çeşitleri

Bu gönderinin tam bir Tır alanı gerektirdiği anlamına gelir: Gönderinin, Tır içinde malların güvenliğini sağlayacak ve çok fazla alana götürmeyecek şekilde düzenlenmesi becerisini gerektirir.

Tam bir lokomotif yükü için fiyat teklifi isteyin!

Bu hizmet, Tır alanını kaplayamayacak kadar küçük ve çok sayıda gönderi sahibi olanlar için uygundur. Sevkiyatlarını aynı nakliye varış yeri olan diğer müşterilerle toplar ve birleştirilir.

Şimdi parsiyel bir Tır yükü için fiyat teklifi alin!

Havayolu taşımacılığı

Zaman faktörü sizin ve önceliğiniz için önemliyse, havayolu taşımacılığı sizin için uygundur. Çoğu durumda ekonomik bir seçenek olabilir.

الشحن اللوجستي الجوي

Havayolu taşımacılığı hizmetlerinin türleri

Nakliye süreci: Ortalama olarak, üç ila beş gün. Kapıdan kapıya teslimat.

Nakliye süreci: Ortalama olarak, bir ila iki gün. Nakliye, sevk edilmek istenen ülke için kalkış yapacak ilk uçakla yapılır. Kapıdan kapıya teslimat.

Nakliye süreci: Ortalama olarak, üç ila beş gün. Ekonomik olarak adlandırılır çünkü diğer hizmetlerden daha fazla gün alır, ancak hizmet düzeyi diğer havayolu taşımacılığı türleriyle aynı verimliliktedir.

Mevcut diğer seçeneklerle kapıdan kapıya teslimat.

Lojistik navlun alanındaki Farship başarıları

0
Ülke sayısı
0
TIR Sayısı
0
Konteyner Sayısı
Ulaşım haberleri ve teklifleri hakkında haftalık bülten

Abone olun

KAPAT

شكراً لك لقد تم إستلام طلبك

سيتم مراسلتك عبر بريدك الإلكتروني الذي ادخلته ، نرجوا تفقده بين الحين والاخر